TÜRLAS

Kaukçuğu sanata dönüştürüyoruz.

HAKKIMIZDA

Türlas ailesi olarak sanayi dünyasına ilk adımlarımızı 2004 yılında attık. 8 çalışma arkadaşımı ve kısıtlı bir makine parkuruyla başladığımız bu zorlu ve heyecan verici yolculuğa, bugün Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 3500 metrekarelik üretim tesisimizde 42 kişiyle devam ediyoruz.

Büyüme konusunda bugüne kadar her daim kendi öz kaynaklarını kullanarak yol alan Türlas, bugün geldiği noktada son derece rekabetçi oto yedek parça sektöründe her geçen gün daha itibarlı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kauçuk hortum sektöründe hizmet veren firmamız, bugün büyük bir ürün çeşitliliğiyle faaliyet göstermektedir. Otomobil, ağır vasıta, tarım makineleri, jeneratörler ve sulama sistemleri ile çeşitli özel projeler de dahil olmak üzere geniş bir spektruma hitap eden 2500'e yakın ürün adediyle bu sayıyı her geçen gün daha da yukarı taşımaktadır.

Sektöre TÜRLAS markası altındaki ürünleri kazandırmak, bizlere büyük gurur vermektedir. Kısa sayılabilecek sürede elde ettiğimiz başarılı satış grafiği ve kalite güvencesiyle ülke ekonomisine katkıda bulunuyor olmak, geleceğe dönük hedeflerimizi gerçekleştirmek noktasındaki azmimizi daha da artımaktadır. İhracattaki pazar payımızı daha da genişletmek, ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmek ve sektörün en iddialı firmalarıyla iş birliği yapmak, orta vadedeki en önemli hedeflerimiz içinde yeralmaktadır. TÜRLAS, inanıyoruz ki; güvenilirliği, dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan ilkeli çalışma anlayışıyla, sektöründe hak ederek kazandığı yeri daha d sağlamlaştırarak, yarınlara güven ve heyecanla bakan yenilikçi bir şirket olmaya her zaman devam edecektir.

Misyon

Yüksek Üretim kalitesi ve çevre hassasiyetiyle ürettiğimiz ürünleri, en rekabetçi fiyatlar ve en iyi hizmet kalitesiyle müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede ulaştırmak ve kusursuz bir ürün ve müşteri deneyimini garanti altına almak.

Vizyon

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ürün gamımız ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli güncellediğimiz makine parkımızla, sürdürülebilir bir büyüme ve çevreye saygı anlayışıyla, rekabetçi sektörümüzün en önde gelen isimlerinden olmak.

Güven

İnsan hatasını en aza indirgemeye odaklı ve sürekli çağdaş standartlar gereğince güncellediğimiz kalite yönetimimiz, güven anlayışımızın temelini teşkil etmektedir. Çvrete ve emeğe saygı ile şeffaf bir yönetim ve çalışma anlayışı büyük bir incelikle ortaya koyduğumuz ürünlerimizin altında yatan temel ilkelerdir.